Esilehele2elina

Minust

Minu lugu saab alguse püüdlusest olla täiuslik.

Olla ideaalne naine, ema, tütar, kaaslane. Ronida mööda karjääriredelit üha kõrgemale ja kõrgemale. Tõestada endale ja teistele, et olen piisav.

„Kui ma teenin piisavalt raha, siis olen õnnelik, kui ma näen välja ja käitun teatud moodi, siis väärin armastust ja heakskiitu“.

Püüdlus täiuslikkuse poole viis mind iga mööduva aastaga aina kaugemale ja kaugemale iseendast. Ma elasin justkui kellegi teise jaoks, ei asetanud end kunagi esikohale. Sügaval sisimas ma teadsin, et see on vale, aga ma ei olnud valmis seda endale tunnistama, sest siis ma ju ei oleks olnud täiuslik.

Mulle meeldib mõelda, et Universum pani ühel kaunil päeval jala vahele. Tol hetkel, kui see juhtus, ma muidugi seda ei mõistnud.

Ühtäkki ei olnud mu „ideaalsest“ elust alles midagi muud peale iseenda ja oma tütre. Kaotasin nii oma töö, kui ka pikaajalise suhte. 

Oli aeg langetada valik, teha teadlik otsus, kas pööran selle olukorra enda kasuks, või lasen ohvri mentaliteedil ja minevikul end defineerida. 

Lugesin suure hulga raamatuid, kuulasin lugematu hulga podcaste, veetsin aega iseendaga, üksi, kuulasin, tunnetasin, leinasin seda „Mina“, kes ma enne olin. 

Jõudsin tõdemuseni, et mu tõeline kirg on liikumine, trenn, enda arendamine, õppimine ja ka teiste inimeste aitamine. 

Üks asi viib teiseni ja nii jõudsingi Health Coachingu õpinguteni. See oli pikk protsess, õpingud kestsid aasta aega, aga ma tundsin esimest korda elus, et see olengi mina, see ongi minu kirg. 

Mitte kunagi ei ole liiga hilja alustada uuesti, täiesti puhtalt lehelt, luua midagi mitte millestki, küsida endalt : „Mida sa teeksid, kui sa ei kardaks?“

Kui oled lugemisega siia jõudnud, siis tõenäoliselt miski minu jutus kõnetab sind. Kui soovid teada saada, kuidas sind aidata saan, siis tutvu minu teenustega. Ootan väga sinuga kohtumist!

Esilehele1elina
Elinaleeheeelee

Mida siiani teinud olen:

Oman Bakalaureuse kraadi Tallinna Ülikooli Anglistika erialal. Anglistika on lai valdkond, mis hõlmab endas nii inglise keele filoloogiat, kui ka Inglise kultuuri ning kirjandust.

Ülikooli lõpetades aga asusin tööle hoopis kaubanduses, täpsemalt sisseostu alal. Olen töötanud suurfirmades nii ostukoordinaatori kui ka tootejuhi ametikohtadel.Lisaks olen ka sertifitseeritud Pilatese treener, olles juhendanud treeninguid nii spordiklubides, kui ka ettevõtetes. Minu töökogemus on andnud mulle väga laia silmaringi nii ostu, müügi, kui ka turunduse valdkondades, samas olen isiklikult kogenud ka stressi, läbipõlemist ning kõiki emotsioone, mis kaasnevad suure vastutusega ametikohal töötamisega.

Mulle meeldib mõelda, et ma olen alati „work in progress“, täiendan, koolitan ja harin end igapäevaselt, kõik inimesed, kellega mul on au koos töötada õpetavad mulle midagi ja ma olen selle kõige eest meeletult tänulik.