Coache on palju ning kuigi meid ühendavad sarnased eetikareeglid ning tõekspidamised, oleme me siiski täiesti erinevad. Mina olen keskendunud füüsilisele ning vaimsele tervisele ja heaolule.

Ma ei usu, et elu peaks keerlema lõputute dieetide ning trenni ümber. 

Elus on nii palju enamat. Inimene on tervik, sama tähtis, kui on toit meie laual ning füüsiline aktiivsus, on oluline ka see, millega ning kellega end ümbritseme: haridus, karjäär, töökaaslased, sõbrad, paarisuhted, spirituaalsus, loovus, kodune keskkond. 

Kui üks osa elust on tasakaalust väljas, mõjutab see kõiki elu aspekte, kaasa arvatud ka vaimset ning füüsilist tervist.

Kuidas mina sind aidata saan?

* Vaatleme koos kõiki Sinu eluvaldkondi, keskendume eelkõige enim muret valmistavatele aspektidele, nende tekkepõhjustele ning uute tervislikemate harjumuste implementeerimisele igapäevaellu. 

  * Paneme paika prioriteedid, eesmärgid ning tegevussammud, toetamaks Sind tervislikuma ja rahulolevama „Minani“ jõudmisel.

* Aitan sul kujundada tervislikke harjumusi, mis sobivad just sinu elu rütmiga. Sinna hulka kuulub nii liikumine, toitumine, kui ka uni, naiste tsükliteooria, hormonaalne tasakaal jt.

* Aitan Sul taasleida ühendust iseendaga, oma unistuste ja soovidega ning hakata ka nende suunas liikuma.

Koos avastame need tööriistad, mida vajad, et saada teada, mis just Sulle sobib ja mis mitte.

Coaching minuga aitab Sul leida vastuseid Sinu enda seest, piiluda nurkadesse, kuhu muidu ehk ei vaataks, tegeleda seniste tõekspidamiste, uskumuste ning mustrite muutmisega. 

Kõik ikka selleks, et saaksid oma elust täielikult rõõmu tunda ning et hinges valitseks rahu.

Olen teekaaslane ning usaldusisik, motiveerija ja toetaja, aitan Sul lahendada tekkivaid takistusi ning hoian Sind ka vastutavana lõpptulemi eest.